Menu

Audyt Energetyczny

Oferujemy Państwu opracowanie Audytu Energetycznego, stanowiącego doradztwo w zakresie podejmowania i realizacji inwestycji mających na celu racjonalizację zużycia energii oraz zmniejszających ponoszone koszty.

Audyt ma na celu określenie ilości i struktury zużywanej energii oraz zalecenie konkretnych rozwiązań (technicznych, organizacyjnych i formalnych) oraz określenie ich opłacalności. Dzięki niezależnej i obiektywnej opinii stwierdza się, które modernizacje są opłacalne w badanym budynku oraz jakie produkty i rozwiązania techniczne są najkorzystniejsze.

Wykonywany przez nas audyt energetyczny  gwarantuje:

  • właściwą inwentaryzację instalacji które zużywają energię, ocenę właściwości cieplnych danego budynku
  • przedstawienie przedsięwzięć wpływających  na zmniejszenie zużycia energii
  • rzetelną ocenę opłacalności każdego z przedsięwzięć
  • wskazanie optymalnych rozwiązań dla danego obiektu


Najważniejsze, co daje audyt, to możliwość  ograniczenia zużycia energii oraz związane z tym zmniejszenie kosztów za energię. Sporządzony audyt daje możliwość uzyskania dofinansowania na termomodernizację obiektów np. z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jak również poprzez wykorzystanie mechanizmów finansowych  dostępnych w Regionalnych Programach Operacyjnych w całym kraju.


Szczegółowych informacji udziela:
Pani Anna Kruszczak
tel.: 539 934 216
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oraz

Pan Krzysztof Wójtowicz,
tel. 539 934 224

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o.
ul. Studencka 1; 25-401 Kielce
tel. 041 34 32 910, 539 934 210
NIP: 657-24-40-128, REGON: 292455493

Kapitał Zakładowy: 2 965 000,00 PLN