Menu

AktualnościŚwiętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii

A+ A A-

II Forum Konferencyjne dla Przedsiębiorców

Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza na II Forum Konferencyjne dla Przedsiębiorców, które odbędzie się 11 października.

Spotkanie jest adresowane do podmiotów sektora MŚP i dotyczyć będzie aktualnych możliwości wsparcia rozwoju firm, przede wszystkim w oparciu o środki Unii Europejskiej administrowane przez samorząd wojewódzki, ze szczególnym uwzględnieniem Bazy Usług Rozwojowych. Przedstawiciel operatora systemu w województwie świętokrzyskim, Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii, poinformuje o możliwościach skorzystanie ze środków na podniesienie kwalifikacji pracowników.

II Forum Konferencyjne dla Przedsiębiorców odbędzie się w dniu 11 października w Hotelu Kongresowym w Kielcach, al. Solidarności 34. Początek o godzinie 10.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Czytaj dalej...

Bezpłatne spotkanie animacyjne

Bezpłatne spotkanie animacyjne o pozyskiwaniu środków na termomodernizację odbędzie się 28 września w Regionalnym Centrum Naukowo Technologicznym.

Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne zapraszają na bezpłatne spotkanie animacyjne dotyczące źródeł finansowania inwestycji w przedsiębiorstwach, głównie w kontekście zadań termomodernizacyjnych.

Na spotkaniu poruszone zostaną informacje dotyczące założeń i zasad aplikowania do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 - Działanie 3.2 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w przedsiębiorstwach.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym (Budynek Dworu Starostów Chęcińskich- Podzamcze 45, 26-060 Chęciny) w dniu 28 września br. tj. piątek o godz. 10.00.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 27 września br. W treści maila proszę podać imię i nazwisko, nazwę firmy/instytucji oraz numer telefonu.

UWAGA!!! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Czytaj dalej...

Granty badawcze przyznane

Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii rozstrzygnęło konkurs na projekt badawczy.

Na konkurs, którego celem jest przeprowadzenie projektów badawczych z dziedziny nauk przyrodniczych lub/i technicznych, w jednym z obiektów infrastruktury badawczej ŚCITT, wpłynęły 4 prace.

Komisja konkursowa zdecydowała o przyznaniu dwóch nagród:

 • I miejsce - dr inż. Dagmara Adamczyk (10 tys. zł)
 • II miejsce – POWER EXPERT Instalacje Elektryczne Maciej Rysiński (6 tys. zł)

 

 

 

 

Czytaj dalej...

Certyfikat ISO utrzymany

W Świętokrzyskie Centrum innowacji i Transferu Technologii zakończył się audyt potwierdzający, że spółka świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Świętokrzyskie Centrum innowacji i Transferu Technologii od 2004 r. posiada certyfikat zarządzania jakością. Co roku audytorzy kontrolują jakość świadczonych usług oraz procesy zarządcze. Zakończony właśnie audyt potwierdził, że system zarządzania instytucją spełnia wszystkie normy. Tym samym certyfikat ISO został utrzymany.

Jakość świadczonych usług dla klientów jest na najwyższym poziomie. W ciągu ostatniego roku spółka pozyskała dla swoich klientów blisko 50 mln dofinansowania.

Czytaj dalej...

Spotkanie brokerskie "Nuclear Physics Innovation" - udział bezpłatny

Biuro Enterprise Europe Network z Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na spotkanie brokerskie „Nuclear Physics Innovation” i warszataty “Nuclear Physics and Technology Coaction”.

Nuclear Physic Innovation Brokerage Event odbędzie się w Warszawie w dniach 11 - 12 października 2018 roku - (https://nupinno.b2match.io/).

Wydarzenie jest adresowane do szerokiego grona uczestników - laboratoriów, uniwersytetów, przedsiębiorstw z takich dziedzin jak fizyka, biologia, chemia, elektronika, energia, medycyna, materiały, aeronautyka, IT, sprzęt i narzędzia badawcze. Spotkania brokerskie mają na celu intensyfikację procesu transferu technologii, współpracy badawczo-rozwojowej, zapoznaniu się z ofertą przedsiębiorstw w obszarze sprzętu i usług.

Spotkania brokerskie będą dotyczyły następujących obszarów:

 • Medycyna
 • Radiofarmaceutyki
 • Detektory i oprzyrządowanie
 • Nowe instrumenty na potrzeby przemysłu kosmicznego
 • Obliczenia i technologie informatyczne (zastosowania „Big Data” , „Data Science”, analiza danych)
 • Technologie energetyczne i środowiskowe
 • Promieniowanie
 • Lasery
 • Numeryczne obrabiarki i druk 3D - usługi
 • Metalurgia
 • Badania realizowane w ramach współpracy międzynarodowej, sieci innowacji, transfer technologii


Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, w Laboratorium Ciężkich Jonów Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas wydarzenia brokerskiego będzie okazja do zaprezentowania produktów, usług, osiągnięć badawczych podczas warsztatów. Każdy naukowiec lub reprezentant firmy będzie miał ok. 20 minut na prezentację podczas warsztatów.

Udział w obu wydarzeniach jest bezpłatny.

Rejestracja pod linkiem: https://nupinno.b2match.io/signup

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

dr Tomasz Krawczyk

Uniwersytet Warszawski

Enterprise Europe Network/

 tel.: (+48) 22 55 27 606 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj dalej...

OGŁOSZENIE - Nabór kandydatów do pracy w ŚCITT

Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na etat B+R w infrastrukturze badawczej.

Miejsce pracy: Kielce, Podzamcze k/Chęcin.

Oczekujemy:

 • wykształcenie wyższe w obszarze: inżynieria środowiska, ochrona środowiska, ekologia, budownictwo lub pokrewnym,
 • doświadczenie w samodzielnej pracy badawczej (np. realizacja projektu badawczego w jednostkach akademickich lub w sektorze MŚP),
 • wiedza z zakresu inżynierii środowiska, ochrony środowiska, Odnawialnych Źródeł Energii, budownictwa zasobooszczędnego.
 • mile widziany udział w projektach badawczych związanych z powyższymi dziedzinami,
 • dobra znajomość prawa z zakresu ochrony środowiska
 • doświadczenie w pracy z ludźmi,
 • samodzielność i własna inicjatywa,
 • dobra organizacja pracy,
 • umiejętności analityczne,
 • kreatywność, samodzielność i umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na nowe wyzwania,
 • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

 • udział w realizacji projektów badawczych w Laboratorium Dom Autonomiczny w Podzamczu k/Chęcin,
 • pracę w młodym i dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole badawczym,
 • współpracę z renomowanymi jednostki badawczymi w Polsce i na świecie,
 • stabilne środowisko pracy.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 10.09.2018 r. do godz. 15.30.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 poz. 1000)”

Czytaj dalej...
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o.
ul. Studencka 1; 25-401 Kielce
tel. 041 34 32 910, 539 934 210
NIP: 657-24-40-128, REGON: 292455493

Kapitał Zakładowy: 2 965 000,00 PLN