Menu

AktualnościŚwiętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii

Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy - konferencja

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego zapraszam do udziału w biznesowym spotkaniu sieciującym B2B „Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy”, które odbędzie się 9 czerwca w Busku - Zdroju.

Celem wydarzenia jest promocja potencjału gospodarczego województwa świętokrzyskiego oraz regionalnych usług uzdrowiskowych na rynkach zagranicznych. Ponadto spotkanie przyczyni się do nawiązania nowych, trwałych kontaktów gospodarczych w sektorze turystyki zdrowotnej i prozdrowotnej. Tegoroczne wydarzenie jest już IV edycją międzynarodowych spotkań branży uzdrowiskowej i turystyki medycznej.

Poprzednie spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców, mediów oraz przedstawicieli władz samorządowych. Co roku wydarzeniu towarzyszy przyjazdowa misja gospodarcza przedsiębiorców, dziennikarzy oraz zagranicznych ekspertów z branży turystyki medycznej i prozdrowotnej. W tym roku będą z nami goście z Francji, Ukrainy, Niemiec, Słowacji, Chin, Finlandii, Norwegii i Szwecji. 

Spotkanie „Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy” odbędzie się 9 czerwca, o godz. 9:30 – Sanatorium „Marconi” Centrum Konferencyjne (wejście od ul. 1 Maja). 

AGENDA

Kontakt - Centrum Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości (tel. (041)365-81-82):

Karina Kępa                                   Tomasz Gałucha

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o.
ul. Studencka 1; 25-401 Kielce
tel. 041 34 32 910, 539 934 210
NIP: 657-24-40-128, REGON: 292455493

Kapitał Zakładowy: 2 965 000,00 PLN