Menu

AktualnościŚwiętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii

Spotkania biznesowe (B2B) z chińskimi firmami

Ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza do udziału w spotkaniach biznesowych z firmami chińskimi z prowincji Hubei, które odbędą się w Warszawie w dniu 28 czerwca 2017 r. w ramach Hubei China-Poland Investment & Trade Seminar 2017.

Wydarzenie „Hubei China-Poland Investment & Trade Seminar 2017” zorganizowane zostanie w związku z wizytą delegacji firm z prowincji Hubei. Firmy chińskie biorące udział w wydarzeniu reprezentować będą następujące sektory:

  • rolno-spożywczy
  • budowlany
  • chemiczny
  • energetyczny
  • ochrony środowiska
  • ICT
  • maszynowy

Spotkania B2B poprzedzone zostaną częścią oficjalną (prezentacje i przemówienia zaproszonych gości). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja – krok po kroku
W celu wzięcia udziału w wydarzeniu oraz umówienia spotkań biznesowych należy dokonać elektronicznej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia.

Krok 1 – w pierwszej części rejestracji należy podać dane uczestnika wydarzenia oraz informacje dot. firmy/instytucji (opis działalności, rodzaj poszukiwanej współpracy, reprezentowany sektor/branża)

Krok 2 – na tym etapie określić należy udział rejestrującej się osoby w poszczególnych częściach wydarzenia „Hubei China-Poland Investment & Trade Seminar” - 1) Welcome & Presentations; 2) Bilateral Business Meetings | Warsaw & Buffet Lunch

Krok 3 – utworzenie profilu firmy i zaprezentowanie informacji dot. rodzaju poszukiwanych partnerów (podanie informacji, które pozwolą firmom biorącym udział w spotkaniu na dokładne zaznajomienie się z Państwa ofertą).

Wybór spotkań
Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, Państwa profil zostanie następnie oceniony i zaakceptowany przez organizatora wydarzenia po stronie polskiej (o czym zostaniecie Państwo poinformowani drogą mailową). Po akceptacji Państwa profilu, można przystąpić następnie do wyboru spotkań biznesowych – zakładka „Participants” , przycisk „Request meeting”.


W celu uzyskania dodatkowych informacji dot. wydarzenia prosimy o kontakt z PARP:
Wojciech Chatys
Departament Promocji Gospodarczej
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o.
ul. Studencka 1; 25-401 Kielce
tel. 041 34 32 910, 539 934 210
NIP: 657-24-40-128, REGON: 292455493

Kapitał Zakładowy: 2 965 000,00 PLN