Menu

AktualnościŚwiętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii

A+ A A-

Misja gospodarcza świętokrzyskich przedsiębiorców

12 świętokrzyskich przedsiębiorców z branży spożywczej wzięło udział w misji zagranicznej Zagrzeb - Belgrad – Budapeszt.

Świętokrzyscy przedsiębiorcy wzięli udział w misji gospodarczej, której centralnym punktem był udział w targach Ethnic Food and Drink w Belgradzie. Podczas wystawy została zorganizowana specjalna strefa B2B, w której odbyło się ponad 20 polsko – serbskich spotkań biznesowych. Ponadto przedsiębiorcy gościli w Chorwackiej Izbie Gospodarczej, będącej ośrodkiem sieci Enterprise Europe Network. Odbyła się tam prezentacja podstaw formalnych działania firm zagranicznych na terenie Chorwacji, procedur rejestracji, nawiązywania partnerstw i realizacji wspólnych przedsięwzięć oraz prezentacja polskich firm uczestniczących w misji. Podczas polsko – chorwackich B2B odbyło się około 30 spotkań.

Uczestnicy misji wzięli także udział w spotkaniu w Ambasadzie RP w Budapeszcie oraz odwiedzili zlokalizowane na terenie Węgier sieci handlowe. W Zagrzebiu zorganizowano spotkanie w Polskim Towarzystwie kulturalnym „Mikołaj Kopernik”, m.in. z przedstawicielami Wydziału Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Zagrzebiu.

Organizatorem misji gospodarczej był Świętokrzyskie Centrum Obsługi Inwestora. Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii było współorganizatorem spotkań B2B.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Powrót na górę
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o.
ul. Studencka 1; 25-401 Kielce
tel. 041 34 32 910, 539 934 210
NIP: 657-24-40-128, REGON: 292455493

Kapitał Zakładowy: 2 965 000,00 PLN